Týden teorie a praxe v ekonomice 2020
Online kontakt

Ekonomové, manažeři firem nebo zástupci úřadů opět na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

Stěžejním tématem přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání. Letošní již 14. ročník poznamenala probíhající koronakrize, proto budou přednášky probíhat on-line prostřednictvím webinářů. Čtyřdenní akce umožní především studentům navštívit různé přednášky z oblasti ekonomie i státní správy. Na nich vystoupí úspěšní manažeři firem nebo zástupci úřadů, kteří studentům předají své zkušenosti, sdělí novinky ze svých oborů nebo dají tipy pro hledání zaměstnání. Aktivitu pořádá Ústav podnikové ekonomiky a managementu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice pod záštitou děkana fakulty prof. Ing. Jana Stejskala, Ph.D.

Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se.

Pozor změna: STŘEDA 11. 11.9:00–10:00 hod., Jana Račáková, ExxonMobil Business Support Center Czechia Product Marketing & Communication - nebude realizováno z technických důvodů.

Soubory ke stažení Velikost
Detailní program s přístupy na webináře - pdf 77 kB