Příměstský sportovní tábor KTS

Uložit do kalendáře 22-08-2022 8:00 26-08-2022 15:00 Czech republic/Europe Příměstský sportovní tábor KTS I v letošním roce pro Vás Katedra tělovýchovy a sportu připravila příměstský tábor v termínu 22. – 26.8.2022 pod názvem SPORTOVÁNÍ NÁS BAVÍ. Pro více informací kontaktujte Mgr. Pavlu Procházkovou - pavla.prochazkova@upce.cz,... Sportovní zázemí KTS
22. 08. - 26. 08. 2022 Sportovní zázemí KTS
Akce KTS - Kurzy a pobyty
Příměstský sportovní tábor KTS

I v letošním roce pro Vás Katedra tělovýchovy a sportu připravila příměstský tábor v termínu 22. – 26.8.2022 pod názvem SPORTOVÁNÍ NÁS BAVÍ.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Pavlu Procházkovou - pavla.prochazkova@upce.cz, případně je naleznete níže v přiloženém letáku.

Před vyplněním této přihlášky si prosím prostudujte naše zásady zpracování osobních údajů a seznamte se s následujícími informacemi.
Jméno a příjmení dítěte budou použity coby základní identifikace účastníka akce s předpokládanou možností zveřejnění formou výsledkových listin. Identifikační údaje (jméno a příjmení) a kontaktní údaje zákonných zástupců (telefonní číslo, e-mail) budou využity pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Kontaktní údaje zákonných zástupců mohou být využity i pro zasílání informací o konání obdobných akcí v budoucnu; zasílání těchto informací však můžete kdykoli odmítnout.

Ostatní údaje (bydliště, datum narození účastníka nebo identifikace jeho zdravotní pojišťovny) budou evidovány za účelem dotace a zajištění zdravotnické péče.

Údaje účastníků, s výjimkou těch, které budou případně zveřejněny formou výsledkových listin, a které budou využívány pro zasílání informací o konání obdobných akcí v budoucnu, budou smazány do 14 dní po skončení Sportovního příměstského tábora 2022.

Vyplněním této přihlášky berete výše uvedené na vědomí a uvedené podmínky přijímáte.

Po odeslání vyplněného formuláře obdržíte potvrzovací e-mail, že Vaše přihláška byla přijata.

Přihlašovací formulář bude otevřen: 11. 03. 2022 v 10:00:00 hodin:

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Příměstský sportovní tábor KTS
Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Pavla Procházková