Praktické fungování České obchodní inspekce

Uložit do kalendáře 20-04-2021 14:00 20-04-2021 15:30 Czech republic/Europe Praktické fungování České obchodní inspekce Srdečně zveme všechny zájemce na odborné webináře ÚSSV FES Společnost a její správa – tentokrát s přesahem do oblastí řízení. Webinářem vás provede Mgr. Vlastimil Turza, Ústřední inspektorát, Česká obchodní inspekce. 20. 4. 2021,... Online
20. 04. 2021 Online
ČOI

20. 4. 2021, 14:00 hod. - 15.30 hod. Těšíme se na online setkání.

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce

Vstup zdarma
USSV FES
Ing. Jan Fuka, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.