Ekonomická olympiáda

Uložit do kalendáře 26-01-2022 10:30 26-01-2022 11:00 Czech republic/Europe Ekonomická olympiáda Na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice virtuálně přivítáme účastníky krajského kola Ekonomické olympiády 2021/2022 pro Pardubický a Královehradecký kraj.  Online
26. 01. 2022 Online
olympiáda
ekonomie

Vstup zdarma
FES
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.