Rushin index

Uložit do kalendáře 22-11-2021 10:00 22-11-2021 12:00 Czech republic/Europe Rushin index Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice zve všechny zájemce na přednášku Rushin index - Jak sledovat vývoj ekonomiky on-line, kterou přednese Aleš Michl z České národní banky. 10:00 hod., 22. 11. 2021, EB-E1...
22. 11. 2021
Pozvánka

10:00 hod., 22. 11. 2021, EB-E1

Kontaktní osoba: doc. Ing. Jan Černohorský, Ph.D., vedoucí Ústavu ekonomických věd (email: jan.cernohorsky@upce.cz).

Rushin index
Ústav ekonomických věd Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice
doc. Ing. Jan Černohorský, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.