Finanční instituce Evropské unie a jejich programy

Uložit do kalendáře 13-04-2021 9:00 13-04-2021 11:00 Czech republic/Europe Finanční instituce Evropské unie a jejich programy Srdečně zveme všechny zájemce na odborné webináře ÚSSV FES Společnost a její správa – tentokrát s přesahem do oblastí řízení. Webinářem vás provede Ing. Ladislav Dvořák, Ph.D., Česká spořitelna. 13. 4. 2021, 9.00 hod. – 11.00 hod.... Online
13. 04. 2021 Online
Finanční instituce EU

13. 4. 2021, 9.00 hod. – 11.00 hod. Těšíme se na online setkání.

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Vstup zdarma
USSV FES
Ing. Ivana Mandysová, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.