Diskriminace spotřebitele

Uložit do kalendáře 12-04-2021 9:00 12-04-2021 11:00 Czech republic/Europe Diskriminace spotřebitele Srdečně zveme všechny zájemce na odborné webináře ÚSSV FES Společnost a její správa – tentokrát s přesahem do oblastí řízení. Webinářem vás provede Mgr. Iva Fellerová Palkovská, Ph.D., Mgr. Eva Kočí Svobodová, Kancelář veřejného ochránce... Online
12. 04. 2021 Online
Diskriminace spotřebitele

Srdečně zveme všechny zájemce na odborné webináře ÚSSV FES Společnost a její správa – tentokrát s přesahem do oblastí řízení. Webinářem vás provede Mgr. Iva Fellerová Palkovská, Ph.D., Mgr. Eva Kočí Svobodová, Kancelář veřejného ochránce práv.

12. 4. 2021, 9.00 hod. - 11.00 hod. Těšíme se na online setkání.

Kliknutím sem se připojíte na schůzku

Vstup zdarma
USSV FES
JUDr. Martin Šmíd, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.