Setkání u vánočního stromečku na FES

Uložit do kalendáře 03-12-2019 15:30 03-12-2019 16:30 Czech republic/Europe Setkání u vánočního stromečku na FES Srdečně zveme všechny akademické pracovníky, zaměstnance a studenty naší fakulty na neformální setkání při vánočním punči a rozsvícení vánočního stromečku na FES. Přijďte v úterý 3. prosince v 15.30 do vestibulu budovy EA. S sebou... Fakulta ekonomicko-správní
03. 12. 2019 Fakulta ekonomicko-správní
Setkání u vánočního stromečku na FES

Přijďte v úterý 3. prosince v 15.30 do vestibulu budovy EA.

S sebou nezapomeňte něco na ozdobení stromečku, hudební nástroje, vánoční čepičky a dobrou náladu.

Vstup zdarma
Fakulta ekonomicko-správní
Ivana Veselá
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.