Sportovní kurz u moře 2019

Uložit do kalendáře 30-08-2019 6:00 08-09-2019 20:00 Czech republic/Europe Sportovní kurz u moře 2019 Určeno pro: studenty UPa Doprava: Klimatizovaný autobus Stravování: Vlastní příprava jídel v kuchyňkách apartmánů Sportovní využití areálu: Cvičení a hry všech forem   Přihlášky na mailu:... Itálie – Alba Adriatica
30. 08. - 08. 09. 2019 Itálie – Alba Adriatica
Akce KTS - Kurzy a pobyty
Sportovní kurz u moře 2019

Určeno pro: studenty UPa

Doprava: Klimatizovaný autobus

Stravování: Vlastní příprava jídel v kuchyňkách apartmánů

Sportovní využití areálu: Cvičení a hry všech forem

 

Přihlášky na mailu: eva.hronovacaladi@upce.cz

Do přihlášky je nutné zkopírovat a vyplnit níže uvedené údaje.​ 

Neúplné přihlášky nebudou akceptovány! Po přihlášení vám budou na mail zaslány pokyny pro platbu kurzu.

Příjmení a jméno:

Datum narození:

Telefon:

Číslo cestovního dokladu:

Trvalé bydliště:

 

Cena: 5 700 Kč/ osoba

Záloha: 1 700 Kč - do 10. 4. 2019

Doplatek: 4 000 Kč - do 15. 6. 2019

 

Cena zahrnuje: dopravu, 7x ubytování v apartmánech, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:¨pojištění léčebných výloh v zahraničí se sportovním zaměřením, fakultativní výlety, regulérní tenisové kurty

 

Pojištění léčebných výloh v zahraničí se sportovním zaměřením je nutné odevzdat do 28. 8. 2019 Mgr. Evě Hronové Čaladi !

 

Informativní schůzka:

27. 8. 2019 v 17.00 hodin v areálu KTS. Zde budou upřesněny další informace, zodpovězeny dotazy a provedeno poučení o bezpečnosti na kurzu.

 

                                                         

KTS
Mgr. Eva Hronová Čaladi
Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme jako základní identifikaci účastníka akce a můžeme je zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.