Pořádáme pro Vás Dny otevřených dveří

Je to dobrá příležitost nahlédnout pod pokličku života fakulty

Dny otevřených dveří patří k akcím, díky které mají studenti, tedy i Vy, možnost se k nám podívat, rozhlédnout se a potkat své budoucí učitele. Nenechte si proto tuto příležitost ujít.

Všichni, kdo uvažují o studiu na naší fakultě, ale i ti, kteří prozatím nejsou rozhodnuti, jsou srdečně zváni.

Letos den otevřených proběhne dvakrát:

- v úterý 29. ledna 2019 od 14 hod. v posluchárně EB E2, Studentská 95, Pardubice

- v sobotu 23. února 2019 od 10 hod. v posluchárně EB E2, Studentská 95, Pardubice

V rámci Dne otevřených dveří získáte nejdůležitější informace týkající se studia na FF. Poradíme Vám jak vyplnit přihlášku na vysokou školu, získáte podrobné informace k přijímacímu řízení a setkáte se s učiteli z kateder, kde se obory učí. Dozvíte se mimo jiné více o studijním zázemí a dalších podmínkách vysokoškolského života na Univerzitě Pardubice. Budete si moci prohlédnout náš moderní univerzitní kampus, kde máme vše jako na dlani.

Jak se dostat k univerzitní aule?

Na místo určení se od vlakového či autobusového nádraží dostanete nejlépe městskou hromadnou dopravou – trolejbusem č. 3 nebo autobusem č. 16 (zastávka Univerzitní knihovna).

Plánek univerzitního kampusu zde.

Jak se k nám dostanete.

Stále ještě nevíte, co byste u nás rádi studovali?

Může Vám pomoci Katalog studijních oborů, kde najdete podrobný rozpis povinných i povinně volitelných předmětů. Chcete studovat v angličtině či němčině? Hledáte obor širšího humanitního zaměření, nebo jste už teď poměrně úzce speciálně zaměřeni a potřebujete se ujistit, že vybraný obor je to, co hledáte?

Na tyto i další otázky vám odpoví Katalog studijních oborů FF.

Do katalogu můžete nahlédnout zde.

 

A nezapomeňte využít Dnů otevřených dveří!