Ná-skok na vejšku 2019

Uložit do kalendáře 25-11-2019 9:00 25-11-2019 12:00 Czech republic/Europe Ná-skok na vejšku 2019 Chceš také zažít jaké to je být v kůži vysokoškoláka? Udělej si osobní zkušenost a podívej se, jak to u nás chodí. Využij skvělou příležitost dozvědět se víc o škole a poznej z blízka, jak to na ní skutečně funguje. Navštiv...
25. 11. 2019
Ná-skok na vejšku 2019

Chceš také zažít jaké to je být v kůži vysokoškoláka?

Navštiv nás v pondělí 25. listopadu 2019 od 9.00 hodin.

Naši studenti tě provedou univerzitním kampusem. Společně navštívíte vybrané přednášky a cvičení. Ochutnáš, jak vaří menza a podíváš se i na koleje. Už teď se těšíme na tvoje dotazy.

Na jaký program se můžeš těšit?

• návštěva přednášek a cvičení
  • diskuze se současnými studenty
  • prohlídka univerzitního kampusu
  • oběd v univerzitní menze
  • prostor pro dotazy

Přihlásit se můžeš do 20. 11. 2019. Pozor – kapacita míst je omezená.

Akce je určena pro studenty 3. a 4. ročníků středních škol.

Elektronická přihláška

Kontaktní osoby:

Ivana Veselá – Ivana.vesela@upce.cz (tel. 466 036 454)

Mgr. Pavla Truncová  pavla.truncova@upce.cz (tel. 466 036 072)

Fakulta ekonomicko-správní
Ivana Veselá
466 036 454
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.