FESKA se rozloučila s postdoktorandem z Číny

5. 8. 2020

Minulý týden proběhlo na děkanátu naší fakulty rozloučení s postdoktorandem Jiangang Pang, PhD., kterého se účastnil vedoucí Ústavu systémového inženýrství a informatiky doc. Ing. Petr Hájek, Ph.D. a prof. Ing. Jan Čapek, CSc., který byl také mentorem stáže.  Pan Pang přijel na FES v rámci projektu International Mobility of Researchers at the University of Pardubice z Southwest University of Science and Technology v Číně jako postgraduální doktorand se zaměřením na digitální ekonomiku. Jeho stáž trvala rok a přestože byla ovlivněna COVID 19, můžeme ji označit za velmi úspěšnou.  Pro akademickou obec FESKy uspořádal dr. Pang 2 semináře. První seminář byl uspořádán v září s názvem “Motivation of Knowledge Innovation Behavior of Virtual Academic Community Members“. Druhý seminář se uskutečnil v květnu s názvem „Information and Economic Organizing in the Digital Economy: Crowdsourcing Community.

DFES