default alt fes

Termín odevzdání příspěvku je 30. 9. 2020.

Příspěvky (bez uvedení jména a kontaktní adresy) se do recenzního řízení přijímají v češtině, slovenštině nebo angličtině. Vyrozumění o přijetí příspěvků přijatých na konferenci obdrží autoři elektronickou poštou do 30. 10. 2020.

Z příspěvků psaných v češtině či slovenštině, které budou pozitivně recenzovány, bude sestaven elektronický sborník s ISBN, dostupný na CD.

V případě pozitivního recenzního řízení budou příspěvky v anglickém jazyce otištěny v mimořádném čísle časopisu Scientific Papers of the University of Pardubice – Series D indexovaném v databázi Scopus. Příspěvky, které neuspějí v recenzním řízení do časopisu, budou po zapracování připomínek recenzentů otištěny ve sborníku s ISBN.

Příspěvky budou přijímány ve formátu souborů * .doc (* .docx).